15 milyon TL borç ödemişti! ‘Benim aylık giderim milyonlar’

Arnavutköy’de muhabirlerle sohbet eden Serdar Ortaç, sosyal medya yayınlarıyla ilgili, “Çok sıkılıyorum evde bazen. Yayın açıyorum. Milletle derleşip rahatlıyorum. Psikiyatri gibi düşün. Onlar doktor ben hastaymışım gibi. Dert anlatıp dert dinliyorum. Fikir vermek de hoşuma gidiyor insanlara. Benim yaptığım hataları yapmasınlar diye uyarıyorum onları da” açıklamasını yaptı.

“YAYINLARA PARA İÇİN GİRMİYORUM”

“Sosyal medyadan kazandığım jetonlar var onları da geri ihtiyacı olanlara gönderiyorum” diyen Ortaç, “Para için girmiyorum ben o yayınlara. Benim aylık giderim milyonlar. Ordan gelen ihtiyacı olana gitsin” diyerek para için sosyal medya kullanmadığını anlattı.

“BORÇLARIMI BİTİRDİM”

Serdar Ortaç, haziran 2022’de yaptığı açıklamada, “Borçlarını kapatabilmek için çok çalıştım. Maalesef bu yıl şarkı yapamadım çünkü borçlar belimi büktü. 15 milyon TL borç ödedim, çok şükür sıfırladım. Şimdi kendime çalışma zamanı. İnşallah bu defa parayı tutarım” demişti.

“ESKİ GÜNLERİ HATIRLADI”

Yine geçtiğimiz hafta sosyal medyadan görüntülü bir sohbette Mehmet Ali Erbil ile birlikte yaptığı yayında Erbil, gözyaşlarını tutamamış ve ağlamıştı. Konuyla ilgili Serdar Ortaç, “Eski günleri hatırladı. Benim de hatırladığımda üzüldüğüm anlar oluyor. Duygusal anlar yaşayabiliyoruz bazen” dedi.

“ÇOCUK OLSA İYİ OLURDU”

Son olarak Seçil Gür ile aşk yaşayan ve ardından ayrılık kararı alan Serdar Ortaç, aşk soruları karşısında, “Benim için en önemlisi sağlık. Ben kadın düşünmüyorum ki. Evlilik çok güzel bir şey ama sanmıyorum ya. Ben başaramam. Çocuk da olsa iyi olurdu ama…” diyerek sağlığının daha önemli olduğunu dile getirdi.

EVİNİ ÇALIŞANLARINA BIRAKACAK

Geçtiğimiz haftalarda da “Bütün mal varlığım çalışanlarıma kalacak” açıklamalarında bulun Ortaç, konuyla ilgili de, “Ben yazılı verdim ağabey. Hemen ölmeyeyim de bir evim var zaten” diyerek yazılı bir beyanda bulunarak evini çalışanlarına bırakacağını dile getirdi.

“SAYGI DUYARIM, ARKASINDAN KONUŞMAM”

Aynı mekandan ayrılan Mehmet Ali Erbil ise, geçtiğimiz haftalarda aşk yaşamaya başladığı Gülseren Ceylan ile aniden bir ayrılık kararı almıştı. Konuyla ilgili Erbil, “Böyle şeyler kolay değil. İnsanlar kolay kolay birbirlerini tanıyamıyor. Saygı duyarım ama arkasından konuşmam. Hiçbir zaman da kimsenin arkasından konuşmadım. Maddiyatla da alakası yok. Harun gibi olurdum isteseydim aldığım yüzüğü” diyerek güldü.

Yanındaki hanımefendiler sorulunca ise Mehmet Ali Erbil, “Yurt dışından geldi hanımlar. Bir proje toplantısı yaptık. Faruk Bey de burada yapımcımız” dedi. Ardından araçlarına binen Mehmet Ali Erbil ve Serdar Ortaç, oradan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x